Світовий футбол 19 Березня, 21:07 292
Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок: «Арсенал» розгромно переміг, а українця замінили | 19-27
Український легіонер Олександр Зінченко взяв участь у переможній зустрічі «Арсенала». Команда Мікеля Артети виявилися сильнішою в лондонському дербі проти Крістал Пеласа.

19 березня в рамках 28 туру Прем'єр-ліги Англії відбулося лондонське дербі, в якому зустрілися Арсенал та Крістал Пелас. Українець Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин.

Арсеналу вдалося виграти перший тайм, завдяки голам Габріела Мартінеллі та Букайо Сака. На початку другої половини зустрічі Граніт Джака забив ще один м'яч у ворота гостей. На це Крістал Пелас відповів забитим м'ячем у виконанні Джеффа Шлуппа. Після цього на 65 хвилині Зінченко був замінений на Кірана Тірні. А Арсенал забив ще один м'яч - Сака оформив дубль.

У підсумку Арсенал переміг з впевненим рахунком 4:1.

Портал статистики WhoScored за цей матч поставив Зінченку оцінку 6,8. Це один з найнижчих балів серед футболістів Арсенала, які вийшли у стартовому складі на поєдинок. Нижче оцінки отримали тільки центральний захисник Магальяйнс (6,6) та воротар Ремздейл. Найкращим гравцем Арсенала та матчу став автор дублю Сака.