«Їх ви*бали, тож нехай закриють рот»: Моурінью, президент «Лаціо» і гравці влаштували хамські розбірки після дербі

Світовий футбол 20 Березня, 11:08 147
«Їх ви*бали, тож нехай закриють рот»: Моурінью, президент «Лаціо» і гравці влаштували хамські розбірки після дербі | 19-27
Битва «Лаціо» та «Роми» у роздягальні після фінального свистка виявилася ледь не цікавішою, ніж на полі.

Гравці, тренери та функціонери римських команд ще довго з'ясовували стосунки у підтрибунному приміщенні, інформує Forza Roma.

Скандал спалахнув з оборонця Роми Джанлуки Манчіні, який назвав вихованця «вовків» Алессіо Романьйолі «шматком лайна». Гравці ледь не полізли в бійку, але президент Лаціо Клаудіо Лотіто прибіг їх заспокоювати.

Аж раптом до епізоду підключився Моурінью, який взагалі мав відбувати дискваліфікацію. «Особливий» крикнув Лотіто: «Якого біса ти тут дивишся?!». Бос Лаціо відповів не менш емоційно: «Що за х**ня, на себе подивись! Я президент Лаціо, це мій дім, і я йду туди, куди захочу. Це тебе тут не має бути». Загроза бійки з'явилась знову, якби не підійшов генеральний директор Роми Тьягу Пінту і не розтягнув учасників.

Зірка Лаціо Луїс Альберто був осторонь усіх цих подій, оскільки давав післяматчевий коментар і влаштував сольний концерт. «Коли надто багато говориш перед матчем, а потім програєш, доводиться стулити пельку.

Вони надто багато говорили перед грою. Вони завжди так багато базікають перед дербі, але цього разу їх ви*бали, тож нехай закриють рот. Все просто. Вони не прийшли грати у дербі. Вони прийшли говорити та провокувати. Ми були набагато кращими, просто грали у футбол і досягли бажаного результату. Тепер хочу гарно повечеряти і відпочити зі своєю сім'єю», – розповідав Альберто DAZN, не приховуючи посмішку.