«Якби всі гравці «Динамо» робили свою роботу так...». Журналіст назвав найкращого гравця киян у матчі проти «Зорі»

Динамо Київ 20 Березня, 11:09 683
«Якби всі гравці «Динамо» робили свою роботу так...». Журналіст назвав найкращого гравця киян у матчі проти «Зорі» | 19-27
Журналіст «ТаТоТаке» Михайло Співаковський назвав півзахисника «Динамо» Сергія Сидорчука найкращим гравцем киян у матчі проти «Зорі» (0:1).

– Я зараз скажу дуже непопулярну річ. Мене неймовірно дратує мода хейтити Сидорчука, писати, що він «дерев’яшка, «ніякий», обрізається, не відбирає. Просто в черговий раз подивімось на цифри, на статистику Сидорчука в цьому матчі.

Те, що по воротах ніхто не пробиває: 7 ударів на всю команду, 4 із яких від Сидорчука – це окей. Паси – 91%, у людини взагалі 75 передач (більше, ніж в будь-кого на полі). Дриблінг – 7 спроб і 6 вдалих. Ви бачили моменти, коли Сидорчук просто мертві м’ячі для команди рятував. Дуелі – 22 дуелі й 14 вдалих. Окей, 5 втрат, але 14 повернень. Навіть не бачу резону щось тут додавати.

Я певен, якби всі гравці «Динамо» робили свою роботу і ставилися б до неї так, як це робить Сидорчук, то «Динамо» зараз не було б на четвертому місці.