Український військовий вимагає від «Кривбаса» публічних вибачень через Віценця та Дьяченка

Інші новини 20 Березня, 22:19 171
Український військовий вимагає від «Кривбаса» публічних вибачень через Віценця та Дьяченка | 19-27
​Командир аеророзвідки 129-ї окремої бригади територіальної оборони Микола Колесник вимагає вибачень від «Кривбаса» та особисто від віце-президента команди Артема Гагаріна через колишніх тренерів команди U19 Віталія Віценеця та Станіслава Дьяченка.

Командир аеророзвідки 129-ї окремої бригади територіальної оборони Микола Колесник вимагає вибачень від «Кривбаса» та особисто від віце-президента команди Артема Гагаріна через колишніх тренерів команди U19 Віталія Віценеця та Станіслава Дьяченка.

«Є в футбольному клубі «Кривбас», такий собі віце-президент, Артем, клікуха Гагарін, його недавно головний тренер «Шахтаря» послав н###й, але то таке.
Я просто нагадаю про його «патріотизм», коли я з’ясував, два роки тому, що тренерами в команді працювали чемпіони ДНР, улюбленці Пушиліна та Абхаза, є фото та відео, було викладено все в деталях. Я написав про них, клуб відреагував обурливим публічним листом, що тепер ті тренери є##ть які патріоти, вони це гарантують, а я написав маячню. При тому, у місцевих «активістів», поголовно, язик був в одному місці, з цього приводу.

Ок. Проходить час, і тренери з «Кривбасу», після масового вторгнення, тікають до Донецька, далі тренувати футболістів ДНР, і тільки після цього Гагарін повідомив як їх прогнали. Ні вибачень, ні норм реакції.

От цей зашквар не виправити просто двома-трьома пікапами «хлопцям на війну». Вимагаю публічних вибачень, за те що дітей в «Кривбасі» тренували голімі злочинці, за те що нормальної реакції не було, за те що той Гагарін прикривав відвертих сепаратистів, за те, що платили «журналістам-антикорупціонерам» за обливання мене брудом. Бо можемо перейти до другої серії, коли в команді грали футболісти з російськими паспортами. І питання в мене виключно до навколофутбольноі п###ї Артема Гагаріна. І так, мені пофігу хто в нього дах.

Той орківський тренер працює, звільнений з «Кривбасу» на початку цього року, зараз помічником тренера тульського «Арсеналу». Як вам таке?» - написав Колесник у себе в Facebook.

Нагадаємо, що з липня минулого року Віценець працює у тренерському штабі «Арсенала» Тула. Пізніше Гагарін говорив, що Віценець донатив на ЗСУ.