Не хочуть грати: на росії поскаржилися на проблеми збірної та заявили про «поетапне повернення» у міжнародний футбол

Євро - Кваліфікація 22 Березня, 10:29 308
Не хочуть грати: на росії поскаржилися на проблеми збірної та заявили про «поетапне повернення» у міжнародний футбол | 19-27
Європейський футбольний союз (УЄФА) та Міжнародна федерація футболу (ФІФА) нібито ведуть з росією переговори щодо повернення команд із країни-агресорки до своїх турнірів. При цьому національна команда з рф зіштовхнулася із серйозними проблемами в організації навіть товариських матчів.

Про це у коментарі пропагандистському інформаційному агентству ТАСС розповів заступник генерального секретаря російського футбольного союзу (рфс) Денис Рогачов. За його словами, збірна тренера Валерія Карпіна справді може взяти участь у чемпіонаті CAFA-2023, оскільки з нею не хочуть грати серйозні суперники.

«Діяльність збірної не заморожена. Вона сильно постраждала, ми не відчуваємо потік охочих з нами грати. Це дуже важкий переговорний процес, ведуться переговори щодо участі у чемпіонаті Асоціації футболу Центральної Азії у червні (CAFA). Ми зберегли корпоративні права на участь у ФІФА та УЄФА, але ведемо переговори з колегами щодо поетапного повернення до змагань», – заявив Рогачов.

Зазначимо, що 23 березня збірна росії зіграє товариський матч в Ірані, а потім 26 березня прийме у Санкт-Петербурзі Ірак. УЄФА вже відреагував на рішення РФ виступити на чемпіонаті CAFA-2023.