«Планував повернутися в Україну»: ексфорвард «Десни» не має ігрової практики у Бельгії

Футбол України 22 Березня, 11:39 260
«Планував повернутися в Україну»: ексфорвард «Десни» не має ігрової практики у Бельгії | 19-27
Український нападник бельгійського «Сент-Трюйдену» Олександр Філіппов розповів про можливі варіанти продовження своєї кар'єри.

Олександр Філіппов наприкінці минулого року повернувся до бельгійського Сент-Трюйдену з оренди в латвійській Ризі. Український форвард не має ігрової практики у своїй команді, тож розглядає різні варіанти продовження кар'єри, про що він розповів в інтерв'ю сайту FootBoom.

«Взимку шукав різні варіанти, але особливо їх не було. Ті, що були, вже не підійшли мені. Тому до літа залишуся тут, а там уже буде видно, як усе складеться.

Планував повернутися в Україну і розглядав таку можливість, але, порадившись із сім'єю, вирішили поки що до літа не повертатися. Подивимося, що цей варіант не виключаю».

У зимове трансферне вікно Філіпповим цікавилася луганська Зоря.

30-річний Філіппов перейшов до Сент-Трюйдену з чернігівської Десни у вересні 2020 року. У лютому минулого року форвард був орендований Ригою і провів у складі латвійської команди 21 матч у всіх турнірах, забив три голи та зробив три результативні передачі.

За Сент-Трюйден цього сезону Олександр не зіграв жодного поєдинку. Контракт українця з бельгійським клубом діє до червня.