Ротань вперше відповів на запитання журналістів як тренер першої збірної

Збірна України 22 Березня, 15:23 348
Ротань вперше відповів на запитання журналістів як тренер першої збірної | 19-27
Виконувач обов'язків тренера збірної України Руслан Ротань відповів на запитання журналістів перед контрольним матчем проти «Брентфорда» у рамках підготовки до першої гри відбору Євро-2024 з Англією

Спаринг відбудеться 23 березня, а зустріч із Англією – 26 березня.

Про Мудрика: «Михайло – це талант, який увесь свій потенціал ще покаже. Впевнений, що за кілька місяців він буде на топ-ролях в АПЛ. Наразі він мотивований, він хоче зіграти на Вемблі. Це діамант, ми маємо дорожити та довіряти таким футболістам. Він повинен відчувати, що є важливим гравцем для національної збірної та «Челсі».

Про ситуацію з травмованими: «Забарний з Англією не зіграє, він не готовий після травми. Ярмоленко має пошкодження, він тренується індивідуально. Ще є час, він має шанс зіграти. Крім того, трохи захворіли Сидорчук та Циганков, але через день, думаю, все буде нормально».

Щодо ситуації з Коноплею: «Єфим зателефонував і сказав, що він не може працювати на 100%. Я сказав, щоб він проконсультувався з лікарями і сказав, чи готовий він зіграти. Він передзвонив і сказав, що хоче взяти паузу та відновитися. Жодних проблем, тому ми довикликали Мірошниченка».

Про ситуацію в Україні: «Цей матч на Вемблі – це матч не лише гравців або тренерів, а й усієї країни. І я хочу подякувати народу Великобританії за допомогу у війні з нашим ворогом. І для нас дуже важлива підтримка, ми вам дуже вдячні. І цей матч за наших воїнів, які нас захищають. Ми розуміємо, що те, що відбувається в Україні, є дуже страшним. Ми маємо порадувати всіх грою та результатом, дати якісь позитивні емоції. Ми граємо з суперником, я вважаю, топ-5 у світі. Потрібно зібратися та показати результат».

Про підтримку українців у Лондоні: «Ми розраховуємо на тих, хто нас тут підтримує. Це важливо для нас. І я хотів би попросити, щоби була дружня атмосфера на Вемблі, хоча на полі буде бій».

Про атмосферу у збірній: «І Зінченко, і Миколенко, і Ярмоленко, і Забарний – усі професійні гравці, які підтримують країну. Хтось уже не грає в АПЛ, хтось продовжує брати участь у цьому чемпіонаті, і це є лідери команди, на яких дивляться молоді футболісти. Сподіваюся, що в майбутньому українські гравці продовжать поповнювати склади команд АПЛ. Це буде дуже добре для збірної України».

Про гру Зінченка в Арсеналі: «Я вважаю, що футбольний інтелект Зінченка зараз вийшов на фантастичний рівень. Мені подобається його футбол. Коли є гравці на полі, то футбол стає неймовірним. Олександр показав великий прогрес. Що більше таких гравців, то краще для футболу».

Про те, чи може Мудрик зіграти у центрі нападу: «Завтра у нас спаринг з «Брентфордом», там ми подивимося на ключові зв'язки та зробимо висновки перед Англією. Я хочу сказати, що все можливо, Михайло може там зіграти. Він має всі якості форварда».

Ставлення до контрольних матчів росії та їхніх суперників: «Ті, хто погоджується грати з росією, підтримує те, що робить країна-агресор. Потрібно якнайменше звертати увагу і на ці країни, і на цю росію. Вони не заслуговують на те, щоб на них взагалі звертали увагу. Навіть згадувати про росію і ці країни, хто з ними грає, не варто».