Apple запускає четверту бета-версію macOS Ventura 13.3 для розробників

Рекламний матеріал Світовий футбол 22 Березня, 16:32 145
Apple запускає четверту бета-версію macOS Ventura 13.3 для розробників | 19-27
iCases - інтернет-магазин, який повністю прокачає твій iPhone або будь-який інший пристрій Apple.

Тепер розробники мають доступ до четвертої бета-версії macOS Ventura 13.3 для тестування на своїх комп’ютерах Mac — такі новини Apple наразі відомі.

Розробники, які підписалися на програму бета-тестування, можуть вибрати найновіші збірки через Центр розробників Apple або оновивши комп’ютери Mac, на яких уже запущено бета-версію програмного забезпечення. Загальнодоступні бета-версії зазвичай з’являються трохи пізніше версій для розробників і доступні за програмою Apple Beta Software Program.

Четверта бета-версія слідує за третьою, яка вийшла 7 березня, замінивши другу від 28 лютого, яка сама надійшла після першої бета-версії, оприлюдненої 16 лютого. Номер збірки четвертої бета-версії Ventura — 22E5246b.

Зміни, виявлені в бета-версіях macOS, включають нові емодзі, повторну спробу оновлення архітектури HomeKit і попередній перегляд посилань Mastodon в iMessage.

AppleInsider і Apple наполегливо рекомендують користувачам не встановлювати бета-версії операційних систем або іншого бета-версії програмного забезпечення на «критично важливі» або основні пристрої, оскільки існує невелика ймовірність проблем, які можуть призвести до втрати даних. Натомість тестувальники повинні використовувати допоміжне або неосновне обладнання та постійно мати достатньо резервних копій своїх критично важливих даних.