«Вітя був недалеким футболістом»: Вацко розповів, що Лобановський виганяв Леоненка з «Динамо»

Динамо Київ 22 Березня, 17:38 1031
«Вітя був недалеким футболістом»: Вацко розповів, що Лобановський виганяв Леоненка з «Динамо» | 19-27
Віктор Вацко відповів на критику Віктора Леоненка на адресу українського 26-річного лівого захисника «Арсеналу» Олександра Зінченка. Журналіст вважає, що екс-форвард «Динамо» не правий

Віктор Вацко зазначив, що Леоненко часто у своїй футбольній аналітиці апелює до імені Валерія Лобановського, який вигнав його із Динамо.

«Вітя найкраще грав у футбол і в ньому розбирається. Краще лише його коти. Леоненко має один критерій – Лобановський. Цей тренер був відомий тим, що вмів прогнозувати тенденції розвитку футболу, а Леоненко він вигнав їхню свою команду. Вітя був сильним футболістом, але недалеким».

Вацко вважає, що Леоненко слід зрозуміти, що футбол сильно змінився за 30 років, і до футболістів сьогодні висуваються зовсім інші вимоги.

«Леоненко важко зрозуміти, що футбол розвивається. Є різні тренери з різними ідеями. Головним тренером Арсеналу є Артета. Він має своє бачення гри з вимогами до гравців на тій чи іншій позиції».

Вацко заявив, що на даний момент вважає Зінченка найкращим футболістом України.

«Тільки сліпий чи тупий не бачить, наскільки органічний у цій команді Зінченко. Я вважаю його найкращим українським футболістом прямо зараз. Але немає сенсу щось доводити людині, яка давно прибила собі на голову корону з пивних кришечок», – сказав журналіст у програмі Вацко on air.

Нагадаємо, що Леоненко виступав за Динамо з 1992 по 1998 роки. У складі киян він провів 129 матчів, у яких забив 79 голів та віддав одну результативну передачу.

Після повернення Лобановського до Динамо 1997 року нападник зіграв за біло-синіх лише у двох матчах Кубка України, в яких забив чотири голи. Здебільшого він почав виступати в Динамо-2 та Динамо-3 поки остаточно не залишив столичний клуб у 1998 році.