«Рух» не прагне бути чиїмось сателітом»: Дедишин підтвердив діалог з «Шахтарем» про співпрацю

Футбол України 23 Березня, 20:54 200
«Рух» не прагне бути чиїмось сателітом»: Дедишин підтвердив діалог з «Шахтарем» про співпрацю | 19-27
Генеральний директор «Руху» Ігор Дедишин прояснив ситуацію щодо співпраці львівського клубу з «Шахтарем», який в останні місяці живе та тренується у місті Лева

21 березня ведучий проекту «ТаТоТаке» Михайло Співаковський видав інсайд про те, що Рух може стати фарм-клубом Шахтаря через те, що засновник клубу Григорій Козловський не може утримувати команду.

Дедишин в коментарі YouTube-каналу Руху пояснив, що Шахтар розглядає переїзд до Львова на постійній основі на базі інфраструктури львівського клубу, який з цього отримував би фінансовий зиск.

«Хочу запевнити всіх, що Рух є самодостатнім із фінансової точки зору, з точки зору наповнення бюджету, ми не відчуваємо жодних проблем, Футболісти отримують вчасно як зарплатню, так і преміальні. Твердження про те, що ми робили якісь спроби під когось лягти чи ще щось, аби зберегти клуб чи забезпечити фінансування, абсолютно не відповідають дійсності. Це повна дурня.

Ми точно не прагнемо бути ні чиїмось фарм-клубом, ні сателітом, ні союзником. Ми хочемо бути сучасним самодостатнім системним клубом, максимально розвивати свою структуру, своїх футболістів і з часом вийти на той рівень, коли зможемо ставити та виконувати найвищі турнірні завдання», – пояснив гендиректор Руху.

Рух провів 17 матчів, набрав 17 очок і посідає 14 місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.