Коноплянка – про дуель з Англією: «Як би це смішно не звучало, але...»

Збірна України 24 Березня, 22:05 815
Коноплянка – про дуель з Англією: «Як би це смішно не звучало, але...»  | 19-27
Вінгер збірної України Євген Коноплянка висловився щодо матчу відбору на Євро-2024 проти Англії.
«Я пам'ятаю свій гол на Вемблі і результати матчів проти Англії (Коноплянка тричі грав проти «Трьох левів», – прим.). Домовлялися з тренерами, вони налаштовували нас на те, щоб ми в першу чергу не боялися. Англія – це Англія, ми всі розуміємо, що це дуже сильна команда. Але можна зі всіма грати.

Якщо ми будемо налаштовуватися тільки на перемогу, як би це смішно не звучало, може хтось не вірить в нас, але треба вірити. У нас є своя структура, ми зараз тренуємося та виробляємо її. Якщо всі будуть впевнені у нашій команді, то досягнемо результату.

Результат матчу між Італією та Англією? Давайте більше будемо думати про нашу гру. А там як буде – так буде. Хлопці вже не перший рік грають у великий футбол. Знають, як правильно готуватися.

Багато тих, хто не грав на Вемблі? Нічого, підтримаємо. Бачите, як Сваток забив Брентфорду? Може на Вемблі теж так зробить. Готуємо молодь. У нас багато досвіду, ми стільки років вже граємо у збірній. Можемо дещо підказати молодим хлопцям. Але я бачу, що все під контролем. Всі знають, до чого ми йдемо та чому ми сюди прилетіли», – сказав Коноплянка у коментарі ВЗБІРНА.

Нагадаємо, поєдинок відбору на Євро-2024 проти Англії збірна України проведе у неділю, 26 березня. Початок зустріч о 19:00.