На мундіалі не було випадковості? Збірна Марокко обіграла Бразилію

Світовий футбол 26 Березня, 10:56 376
На мундіалі не було випадковості? Збірна Марокко обіграла Бразилію | 19-27
Півфіналісти ЧС-2022 з рахунком 2:0 виграли у «селесао».

У ніч на 26 березня відбувся товариський матч між збірними Марокко та Бразилії. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «атлаських левів».

Рахунок у матчі на 29-й хвилині відкрив Соф'ян Буфаль. Після 20 хвилин від початку другого тайму гравець англійського «Манчестер Юнайтед» Каземіро забив єдиний м'яч для «селесао». На 79-й Абдельхамід Сабірі вирвав перемогу для Марокко.

На чемпіонаті світу в Катарі 2022 року збірна Марокко сенсаційно дійшла до півфіналу змагань, де програла Франції. У матчі за 3-тє місце марокканці поступилися хорватам. На тому ж Мундіалі бразильці вилетіли в чвертьфіналі від Хорватії.

28 березня команда Марокко зіграє спаринг із Перу. Календар бразильської збірної поки що невідомий.