На матчі Україна – Англія запускатимуть синьо-жовті паперові літачки для привернення уваги до потреби Києва у винищувачах

Інші новини 26 Березня, 11:27 140
На матчі Україна – Англія запускатимуть синьо-жовті паперові літачки для привернення уваги до потреби Києва у винищувачах | 19-27
Також буде лунати і спеціальна пісня.

На 24-й хвилині матчу відбору на ЧЄ-2024 між Англією та Україною буде проведений флешмоб. Його мета – привернути увагу до надання Києву винищувачів, повідомляє журналіст Микола Васильков.

Перед матчем на трибунах фанати розгорнуть банер із зображенням літачка в руках Короля Чарльза ІІІ з надписом “God Save The King”.

Спеціальними рухами фани зроблять зображення Короля рухомим і таким, що повинно привернути увагу журналістів та всіх присутніх на стадіоні.

Потім буде лунати пісня “Повітряним силам ЗСУ потрібні F-16”, а після неї, на 24-й хвилині, будуть запущені літачки синьо-жовтого кольору. Цих листівок буде кілька тисяч – їх передадуть українським фанатам на стадіоні.

Окрім цього вболівальники отримають наліпки із зображенням Короля та літачка, які можна буде розклеювати біля арени.

“Мета акції – звернути увагу Короля на те, що він може та обіцяв дати військові літаки для України”, – підкреслив Васильков.

Організаторами флешмобу є гуманітарний штаб волонтерської допомоги “Рестовратор. Картопляні війська”. Також є і співорганізатори з англійської сторони: Support Ukraine та Army SOS UK.