Ігор Линник: «В Англії Україна кілька м’ячів отримає, але з Італією за друге місце в групі та путівку на Євро пободається»

Збірна України 26 Березня, 12:49 216
Ігор Линник: «В Англії Україна кілька м’ячів отримає, але з Італією за друге місце в групі та путівку на Євро пободається» | 19-27
Відомий журналіст Ігор Линник розповів, що думає про матч відбіркового циклу Євро-2024 між збірними Англії та України, який відбудеться сьогодні в Лондоні.

«За збірну України з футболу не переживайте. В Англії вона пару м’ячів отримає, але з Італією за друге місце в групі та путівку на ЄВРО пободається.

Можливо навіть, наші види на 2-е місце будуть вищими, ніж у чинних чемпіонів Європи. Підбір гравців у нас точно зараз не гірший, ніж в Італії, а ось за тренерський штаб я поки помовчу.

Згоден тільки ось із чим:

1. За баченням футболу Руслан Ротань дасть фору багатьом в Україні. А далі вже — як піде. Але своїм тренерським шансом він у будь-якому разі завдячує не тільки Андрію Шевченку, який не випадково привів його в українську молодіжку, а й власному баченню гри.

2. Зрозуміло, що для національної збірної Руслан ще сирий. Але він себе в неї не призначав. Він прийняв цю місію як неминуче, і тепер намагається робити все, що в його силах...

3. Чи можна було від цієї місії відмовитися? за великим рахунком, у професійному плані, потрібно було! І нехай би орки з УАФ спробували його звільнити... Але то таке. Мало хто на його місці — тренера-початківця — наважився б так вибухнути.

4. Як, мабуть, думав Ротань? Що я втрачу? Я можу тільки придбати. Як напевно свого часу думав той самий Петраков — і піди, скажи, що він помилився. Така планида всіх, хто сідає в один човен із цією клікою УАФ, — гребти проти течії, законів фізики і спортивної етики.

5. У неділю, граючи на полі головного фаворита групи, збірна України може дозволити собі все! Календар поки що дозволяє. Тим більше, з урахуванням виїзної перемоги Англії в Італії», — написав Линник на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.