Виявляється, є така категорія, і, виявляється, давно була. Не умовна якась категорія, не синонімічна, а цілком чітко визначена, окрема категорія матчів з обов’язковими регламентними нормами!
При цьому, виявляється, давно всім має бути зрозуміло, що такий матч ну ніяк не може бути показаний. І заявляється про це зараз із таким ступенем очевидності та незаперечності, що це було, мабуть, закладено десь ще за часів Адама і Єви. Закладено, як така прописна істина цього світу, що навіть усі аксіоми геометрії відпочинуть!
Чому не може бути показаний, запитаєте? Ну ви дивні, як це чому? Тому що тренувальний же матч! Так-так, ось так просто: «Тому що!». Майже точно, як у тому чудовому фільмі:
— А я в якийсь момент знайшов точну відповідь на запитання «Чому?». Знаєте, яку? «Тому що!». З моєї точки зору це стовідсоткова відповідь на запитання «Чому?». Тому що!
У всякому разі нам зараз усім, як повним ідіотам, саме так все підноситься. А точніше сказати: «впарюється»! Вже вибачте за жаргон, але чомусь так виходить (роками!), що діяльність УАФ і її стиль роботи найточніше можна описати саме жаргонними визначеннями.
А знаєте, з якої причини це нам зараз «впарюється»? Тому що ТАКИЙ галас (і цілком обґрунтований) здійнявся в українському співтоваристві у зв’язку з відсутністю трансляції нещодавнього товариського матчу між збірною України та «Брентфордом Б», що не можна було ось просто взяти й ніяк не реагувати. І в УАФ зреагували.
«Ну ви що, як діти малі, як невігласи повні у футболі. Це ж не товариський матч. Це тренувальний матч! Чи не в курсі, що їх не транслюють і ніколи не транслювали?».
Ви запитаєте, а в чому ж відмінності тренувального матчу від товариського або контрольного? А ви самі зараз відповісте на це запитання.
Отже, «тренувальний матч» між збірною України та другою командою «Брентфорда»:
— матч проводиться не на тренувальному полі, а на повноцінному стадіоні (у даному випадку — на The Cherry Red Records Stadium);
— команди проводять матч у повноцінному ігровому екіпіруванні з номерами і прізвищами на футболках;
— перед початком матчу звучить національний гімн;
— матч обслуговує бригада арбітрів в офіційній екіпіровці;
— у матчі фіксуються всі протокольні події.
Ну як, я вас не обдурив? Зуміли ж самі відповісти на запитання, у чому ж відмінності «тренувального матчу» від товариського або контрольного? Усе правильно: їх немає, відмінностей цих!
Крім одного: нам усім тепер «впарюють» ось цю, вибачте знову за жаргонність, дичину: «матч не міг бути показаний, тому що він був не товариським, а тренувальним». Якщо ви це проковтнули, то в мене для вас погана новина: ви дозволили зробити із себе ідіота.
Тренер на три команди. «Тренувальні матчі». І вболівальники в ролі ідіотів. Непередавана жодними словами і оборотами система координат від УАФ!
P.S. До речі, що там президент УАФ? Щось пропав кудись зовсім. Він, пам’ятається, відносно нещодавно так «строчив» і «постив» на тему включення України в заявку на проведення ЧС-2030, що в медійному просторі протиснутися було складно. Та я ось такий, і ось такий, і як це здорово, що я ось такий! Ну просто маршал перемоги (не тільки над коробками), не менше!
Але тепер, коли Україну викинули з цієї заявки, через «ситуацію з керівництвом УАФ», щось кудись пропав наш маршал, так засунув язик у цікаве маршальське місце, що вдень із вогнем не знайдеш від нього хоча б букву, хоча б якесь маршальське «мяу!». Ну або хоча б одне нещасне фото з важкою коробкою. Ну хоч одне!
Ах, так, із фото не складеться. У всякому разі з матчу Англія — Україна. Адже йому заборонено залишати Україну (у чомусь там його, начебто, підозрюють, корупція якась, справи якісь у суді, причому, начебто, навіть кримінальні). Може, зокрема і з цієї причини мовчить наш «маршал перемоги»?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!