«Петраков виведе нашу команду з групи»: вірменські вболівальники задоволені першим матчем українського фахівця

Світовий футбол 26 Березня, 16:13 350
«Петраков виведе нашу команду з групи»: вірменські вболівальники задоволені першим матчем українського фахівця | 19-27
Збірна Вірменії під керівництвом Олександра Петракова не зуміла зберегти переможний результат у матчі з Туреччиною (1:2).

Незважаючи на це, уболівальники вірменської команди у соціальних мережах дуже високо оцінили рівень гри, який демонстрували їхні кумири після приходу українського фахівця.

«Хлопці добре грали. Ми сподіваємося, що гра у Туреччині у відповідь буде користь Вірменії. Олександр Петраков показав, що він грамотний спеціаліст і далі буде видно, що він багато зможе зробити для команди», – Мадлен Буш .
«Браво пан Петраков за гарний футбол», - Геворг Арутюнян .
«Олександр Петраков хороша робота незважаючи на програш, йдемо вперед», - Dro Tea .
Вболівальники впевнені, що перемоги до команди ще прийдуть, а поки що потрібно пережити період притирання команди та тренера.
«Ви не винні пан Петраков, для не зіграної збірної за тиждень це хороша була гра, йдемо вперед, спасибі Петракову та успіхів надалі», – Авік .
«Хлопці показали дуже гарну гру. Тренер теж хороша людина. Він сушить нетактовних журналістів», – Саркіс Іванян .
«Пан Петраков, дякую Вам, гравцям та всьому персоналу збірної за гру. З огляду на не зіграність команди гра була гідною. Перемоги обов'язково будуть», – Arthur Simonyan .
«Хлопці грали дуже добре. Впевнений, Петраков виведе нашу команду із групи», – Movses Movsisyan .

Наступні офіційні матчі команда Петракова проведе влітку. 16 червня вірмени зіграють на виїзді проти збірної Уельсу, а через три дні приймуть Латвію. У цій групі виступає команда Хорватії.