Без «динамівського серця» - експерти назвали несподіваного кандидата на заміну Луческу

Динамо Київ 27 Березня, 10:12 3025
Без «динамівського серця» - експерти назвали несподіваного кандидата на заміну Луческу | 19-27
В ефірі «ТаТоТаке» експерти обговорили можливість заміни Мірчі Луческу цього літа.
— За моєю інформацією - це фейк. Не збирається Луческу в «Ніццу». Мені здається, робота в «Динамо» - його остання, як головного тренера, - сказав Співаковський.
— Я теж не вірю. «Ніцца» - специфічний клуб, інколи робить дивні речі, але та підбір тренерів іде на рівні сучаний і медійний. Луческу потрібно далеко «відмотати» назад, - продовжив Роберто Моралес.
— Є багато розмов про те, що в літку замінить Луческу «динамівське серце». Це вирішать карти або гральні кості. Мені здається, таким чином вирішуються там ці питання, - зіронізував Михайло Смоловий.
— На правах інсайду про контракт Луческу: є такий стереотип, що Луческу - рвач і не йде, бо хоче «бабла», а Суркіс - жмот і не хоче його відпустити. За моєю інформацією, в контракті Луческу з «Динамо» немає нічого про компенсацію, а лише джентельменська домовленість. Це не історія з Олегом Блохіним, який своє урвав-би в будь-якому випадку. Луческу працював в «Шахтарі» 12 років. Принаймі, 2 мільйони в рік він заробляв. В Туреччині теж непогано платять. Мірча всі гроші заробив. Зараз - питання репутації.

В завершенні кожного сезону вони сідають і оговорюють можливість продовження. За моєю інформацією, Суркіс шукає тренера на заміну Луческу влітку. Це дуже кропітка робота. Зараз вони намагаються визначитися з профайлом цього тренера. З «динамівських сердець» може бути тільки Ребров, але ми знаємо, куди він мітить. Шевченко, за моєю інформацією, не розглядається.

Шукають тренера з європейським баченням футболу, який вміє працювати з молоддю, і, я так розумію, це людина аля Йовічевіч. Раніше Суркісу пропонували Йовічевіча, але він не прийняв це серйозно. Зараз же ніяких «динамівських сердець» Ігор Михайлович не хоче, щоб йому показували. В Україні є такий тренер?, - запитав Співаковський.
— Це Валерій Кривенцов. В нього «динамівського серця» немає? Так серця не було і в Луческу, але він закупляв своє минуле серце і воно працює, - підсумував Смоловий.