Збірна України 27 Березня, 17:44 1016
Легенда «Динамо» назвав головну причину поразки України у грі з Англією – є й інші фактори | 19-27
Колишній півзахисник Динамо Іван Яремчук спробував знайти причину безальтернативної поразки України від Англії у поєдинку відбору до Євро-2024.
«Про які враження можна говорити, якщо у нашої команди не було ані ударів по воротах, ані ніякої гостроти, ані небезпечних проходів? Що ми створили за два тайми? Нічого особливо. У футболі ж бо все залежить від створення та реалізації моментів. Якщо кінцівки в організації атак немає, то переможного результату не досягнеш.

Можна хіба що тримати м’яча у середині поля, розраховуючи на нічию. Але не більше. Англія ж забила два м’ячі, зробила свою справу – а потім грала у своє задоволення, нічого не даючи зробити нашій збірній. Суперник забезпечив результат – і більше нічого йому й не треба було.

На жаль, чогось нам не вистачає. Навіть не знаю, чого саме. Одна з причин, як на мене – неоптимальний склад. При цьому слід віддати належне рівню суперника: Англія є Англія, це справжня машина. Те, що збірна України розпочала відбір матчем проти Англії – це плюс чи мінус? Ясна річ, Англія – фаворит. Втім, як й Італія, яка попри поразку від англійців у першій зустрічі, у решті поєдинків додасть у грі і боротиметься за те, щоб вийти у фінальну частину з другої позиції.

Як би там не було, а нашій команді потрібно було максимально викластись на Вемблі, щоб довести, що вона чогось варта. Викластись і вирвати в Англії хоча б нічию – і то було б непогано. А так ми побачили гру в одні ворота… Прикро, що ми так готувались до цієї зустрічі – і в підсумку отримали два голи у першому таймі. У другому господарі поля фактично матч догравали», – поділився Яремчук в інтерв'ю UA-Футбол.