«Реброва чекають третій рік – приїде «месія» і врятує»: Маркевич розніс приречену збірну України за гру з Англією

Збірна України 27 Березня, 21:28 1539
«Реброва чекають третій рік – приїде «месія» і врятує»: Маркевич розніс приречену збірну України за гру з Англією  | 19-27
Екснаставник збірної України Мирон Маркевич розкритикував національну команду за безхарактерну гру в матчі з Англією (0:2).
«Відразу по очах видно, коли футболісти виходять на поле, що вони сьогодні будуть битися за кожен м'яч. А тут навіть по телевізору було видно – вони всі приречені. Ніякої боротьби, одна жовта картка за гру, одна! Де так грають у футбол? Програйте, але щоб усі побиті пішли з поля. Це просто нереально на такому стадіоні, проти такої команди і за такої підтримки, яка в них була. На фронті маса вболівальників воює, ультрас Дніпра, Металіста, я з ними на зв'язку. Я знаю, що вони всі дивилися матч, незважаючи ні на що.

На грі має бути головний тренер, а не виконувач обов'язків. Нехай буде Ротань, немає питань. Реброва вже чекають третій рік. Приїде «месія» і врятує український футбол. Нехай скаже: «Я влітку точно очолю збірну України». Поки що я такого не чув.

З такою командою потрібно дуже багато бігати і не давати грати. З такими командами нічого не зробиш, якщо будеш грати стоячи. Англійці навіть не напружувалися сильно, я чекав зовсім іншого підходу. За рахунку 0:2 треба було характер проявити. Але якщо жодного удару за гру – важко розраховувати на щось», – наводить Espreso слова Маркевича.

Нагадаємо, що єдине попередження в матчі з Англією заробив Руслан Малиновський. Це сталося на 69-й хвилині.