Світовий футбол 28 Березня, 20:12 510
Петраков втратив першу перемогу на чолі збірної Вірменії – подвиг дебютанта з «Баварії» був марним | 19-27
​Збірна Вірменії, яку очолює Олександр Петраков, провела контрольний поєдинок проти Кіпру. Здобути звитягу «орли» не змогли.

Товариський матч

• Вірменія – Кіпр – 2:2

Голи: Ранос, 51, 59 – Каро, 43, Христофі, 83

Вилучення: Артиматас, 89 (Кіпр, пряма червона)

Колишній тренер збірної України дебютував на чолі «орлів» з поразки від Туреччини (1:2). Другий тур відбору до Євро-2024 його підопічні пропускали, тож тамтешня федерація домовилась про спаринг з кіпріотами.

Господарі очікувано переважали, але єдиний удар суперника у площину воріт завершився голом наприкінці першого тайму. Перевернув гру Грант-Леон Ранос, який дебютував за збірну. 19-річному нападнику молодіжки Баварії знадобилось усього кілька хвилин, щоб оформити дубль.

Але втримати перемогу підопічним Петракова не судилось. Христофі зрівняв ситуацію на табло. Артиматас на 89-й залишив Кіпр у меншості, але Вірменія цим не скористалась. Фінальний свисток зафіксував сенсаційну нічию. Український тренер поки йде без звитяг.