Як соцмережі відреагували на можливе призначення головним тренером збірної Ротаня?

Збірна України 29 Березня, 21:32 668
Як соцмережі відреагували на можливе призначення головним тренером збірної Ротаня? | 19-27
Нещодавно в інформаційному просторі почала поширюватись інформація про можливе призначення Руслана Ротаня на посаду головного тренера збірної України. Редакція 1927.kiev.ua зібрала для вас найцікавіші коментарі фанів з цього приводу.

Руслан Ротань уже займає посади головного тренера молодіжної збірної України U-21 та футбольного клубу «Олександрія», тому для українських уболівальників новина про ще одне можливе призначення Руслана стала, м’яко кажучи, несподіваною. З цього приводу з’явилось багато жартів у соцмережах.

Хоча не лише жарти можна було прочитати в коментарях. Після програної гри з Англією 26 березня фанати побачили тренерський рівень Ротаня, тож на нього посипалась маса хейту. У цих негативних реакціях пишуть про те, що краще взагалі без тренера, ніж з такою катастрофою.

Крім того, фанати звинувачують у проблемах Українську асоціацію футболу та її президента Андрія Павелка. Незрозумілість із призначенням головного тренера збірної пов’язують із корупцією, а також пропонують звільнити більшість працівників УАФ та на заощаджені кошти обрати більш професійного тренера.Якраз щодо кандидатур на цю посаду пропозицій було найбільше. Дехто пропонує взяти Мирона Маркевича або повернути Андрія Шевченка, а деякі дописувачі навіть пропонують самим гравцям керувати грою. І багато хто стверджує, що після відставки Шевченка у збірній почалась криза, а поставити гру поки що нікому.

Матеріал підготувала Анастасія Вирва