Офіційно. ФІФА позбавила Індонезію права провести ЧС U-20 у 2023 році

Світовий футбол 29 Березня, 21:44 166
Офіційно. ФІФА позбавила Індонезію права провести ЧС U-20 у 2023 році | 19-27
Азіатська країна не хотіла допускати до змагання юнацьку збірну Ізраїлю.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) ухвалила рішення про позбавлення Індонезії права на проведення фінальної частини чемпіонату світу з футболу серед гравців віком до 20 років.

Сьогодні відбулася зустріч між президентом ФІФА Джанні Інфантіно та президентом Футбольної асоціації Індонезії Еріком Тохіром, після якої і було ухвалене таке рішення.

Повідомляється, що нову країну-господарку чемпіонату світу U-20, який має відбутися цього року, буде названо найближчим часом.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що ФІФА може позбавити Індонезію права на проведення юнацького чемпіонату світу в нинішньому році, оскільки влада країни, зокрема, губернатор Балі, відмовилася приймати на запланованому на 31 березня, а згодом скасованому жеребкуванні турніру делегацію з Ізраїлю. З цією державою Індонезія не має дипломатичних відносин.

Також у пресі повідомлялося, що на Індонезію можуть бути накладені серйозні санкції з боку ФІФА, аж до виключення з організації та позбавлення можливості грати у турнірах під її юрисдикцією.