Світовий футбол 1 Квітня, 20:23 416
«Арсенал» знищив «Лідс» – Жезус відзначився вперше за півроку, Зінченко підіграв суперникам | 19-27
«Арсенал» зустрічався з «Лідсом» у рамках 29-го туру АПЛ

Арсенал – Лідс – 4:1

Голи: Жезус, 35 (пен), 55, Вайт, 47, Джака, 84 – Крістенсен, 76

Вже на 1-й хвилині Лідс міг відкривати рахунок. Крістенсен скористався невдалою грою захисників та пробив – Ремсдейл виконав приголомшливий сейв. Підопічні Артети не вражали в атаці, проте на 33-й Люк Ейлінг зіграв у коліно Жезусу, а рефері призначив пенальті. Сам же бразилець спокійно виконав 11-метровий, забивши вперше з 1 жовтня 2022 року.

Одразу по перерві Мартінеллі навісив у карний майданчик суперника, а Бен Вайт подвоїв перевагу своєї команди, замкнувши передачу на дальній стійці. Згодом Жезус оформив дубль та зробив рахунок розгромним. Підопічні Грасії намагалися відповісти і все ж скоротили відставання на 76 хвилині.

Крістенсен результативно пробив з-за меж штрафного, Зінченко намагався підставити спину, але лише завадив кіперу. Однак «каноніри» не зупинялися. Під завісу тайму Джака забив головою четвертий м'яч своєї команди і поставив крапку в зустрічі.

Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі та провів 85 хвилин, однак результативними діями не відзначався.

Таким чином, Арсенал продовжує лідирувати у турнірній таблиці АПЛ (72 очки), а Лідс перебуває на 17-й позиції з 26-ма пунктами.