Світовий футбол 1 Квітня, 21:24 350
«Інтер» на власному полі сенсаційно поступився «Фіорентині» і втратив шанс піднятись на другу сходинку Серії А  | 19-27
У суботу у 28-му турі чемпіонату Італії відбулось декілька матчів

Італія, Серія А, 28-й тур

Кремонезе – Аталанта – 1:3

Голи: Чофані, 55 – де Рон, 44, Бога, 73, Лукман, 90+3

Інтер – Фіорентина – 0:1

Гол: Бонавентура, 53

У першому матчі дня Кремонезе приймав Аталанту. Найгіршій команді Серії А кров з носа потрібні були очки, аби почати вибиратись з підвалин турнірної таблиці. В свою чергу бергамаски розглядали цей поєдинок як хорошу можливіть поповнити очковий запас. Перший тайм минув у непростій боротьбі і лише перед перервою де Рон зумів вивести Аталанту вперед.

Після відпочинку господарі зуміли зрівняти – м'яч влучив у руку Толої і Чофані з пенальті розвів по кутах кіпера і м'яч. В середині другої сорокап'ятихвилинки Аталанта вдруге вийшла вперед: простріл від Хьойлунда після проходу правим флангом майстерно замкнув Бога. Карнасеккі у падінні тягнувся до м'яча, але... Бергамаски могли завершувати поєдинок з хокейним рахунком, однак обмежились ще одним голом у доданий час від Лукмана. Перемога принесла Аталанті 48 очок і підняла на п'яту сходинку в турнірній таблиці Серії А, Кремонезе з 13 пунктами останній.

Продовжує дивувати Фіорентина. Підопічні Вінченцо Італьяно на виїзді несподівано здолали Інтер і здобули вже п'яту перемогу поспіль. Долю матчу вирішив єдиний гол, забитий по перерві Бонавентурою. Сімоне Індзагі не вдалось переломити хід поєдинку замінами – вихід Джеко і Мартінеса не вплинув на результат, а Лукаку традиційно мазав.

Як наслідок, поразка залишила Інтер на третій сходинці і віддалила «нерадзуррі» від Лаціо вже на два очки («орли» проведуть свій поєдинок завтра і можуть збільшити відрив). «Фіалки», натомість, набрали 40 пунктів і піднялись на восьму сходинку.