Мудрик двічі схибив з вбивчих позицій: відео не реалізованих моментів українця

Світовий футбол 1 Квітня, 21:34 564
Мудрик двічі схибив з вбивчих позицій: відео не реалізованих моментів українця | 19-27
Михайло Мудрик міг вивести «Челсі» вперед уже на перших хвилинах матчу 29 туру проти «Астон «Вілли», який у ці хвилини проходить на «Стемфорд Брідж»

Хавбек Астон Вілли Бубакар Камара привіз стовідсотковий момент, який міг закінчитися голом Мудрика.

Француз на шостій хвилині матчу викотив м'яч прямо на українця, а Михайло вирішив бити у воротах, хоча не міг не побачити товариша за командою Кая Хаверца, який міг забивати практично у порожні ворота.

На 32-й хвилині Михайло втік від захисника Астон Вілли на швидкості та вийшов на ворота Емі Мартіннса, але м'яч після удару українця полетів просто до рук чемпіона світу.

22-річний Мудрик проводить свій другий матч в основі Челсі. Вінгер збірної України після переїзду до Англії всьоме вийшов на поле у футболці лондонців.