«Аль-Айн» зіграв унічию з лідером чемпіонату, Ярмоленко повернувся на поле

Футбол України 1 Квітня, 23:11 955
«Аль-Айн» зіграв унічию з лідером чемпіонату, Ярмоленко повернувся на поле | 19-27
«Аль-Айн» не зміг виграти надважливий матч в контексті чемпіонських перегонів.

ОАЕ, 21 тур

Аль-Айн – Аль Ахлі Дубай – 1:1

• Голи: Лаба, 80 – Гільєрме, 69

Аль-Айн приймав лідера таблиці, який мав перевагу у 5 очок. Поразка фактично не залишала б шансів команді Реброва захиситити титул чемпіона.

Андрій Ярмоленко не грав під час міжнародної паузи, але поки опинився лише на лаві запасних. Перший тайм завершився без голів, а в середині другого становище господарів стало катастрофічним. На 69-й хвилині Аль-Ахлі вдало затиснув суперника біля карного майданчика, і Бала Гільєрме реалізував свій момент. Бразилець вийшов на поле за 4 хвилини до гола.

Ребров відразу випустив Ярмоленка, проте рятівником Аль-Айна виявився інший гравець. Найкращий бомбардир чемпіонату Коджо Лаба оформив свій 22 гол, замкнувши подачу з кутового.

Нічия не надто допомогла Реброву у битві за «золото». Перевага Аль-Ахлі залишається на рівні 5 очок, тому за 5 турів до фінішу саме команда Леонарду Жардіма є фаворитом на титул.