Динамо Київ 2 Квітня, 14:59 7658
«Динамо» впевнено перемогло «Львів» – майстерність Ваната та дебют юного таланта киян в УПЛ | 19-27
«Львів» приймав «Динамо» в рамках 19-го туру УПЛ.

УПЛ, 19 тур

Львів – Динамо – 0:2

• Голи: Ванат, 52, Рамірез, 87

У першій половині гри команди демонстрували конкурентний та цікавий футбол. Львів навіть дещо перехопив ініціативу та створив гольові моменти. Кияни заграли жвавіше після 25 хвилини, підопічні Луческу завдали 3 удари у площину воріт.

Під завісу тайму Ванат мав дві розкішні нагоди вивести Динамо вперед. Однак спочатку неточно пробив головою після передачі Шепелєва, а потім влучив у поперечину.

Одразу по перерві динамівцям все ж вдалося забити. Той же Ванат взявся виконувати штрафний з лінії карного майданчика, м'яч пролетів повз Рибку – 0:1.

Після цього «біло-сині» повністю взяли гру під свій контроль, господарям доводилося добре працювати в обороні.

Динамо створило ще кілька атак, а згодом Луческу кинув у бій Олександра Яцика, для якого матч проти львів'ян став дебютним у футболці київського клубу в УПЛ. Раніше він дебютував у єврокубках, змінивши Буяльського в поєдинку з Бенфікою. Наприкінці гри Рамірез подвоїв перевагу «біло-синіх» та поставив крапку у зустрічі – захист «синьо-золотих левів» провалився.

Тож, Динамо продовжує перебувати на 4-й сходинці у турнірній таблиці (36 очок), Львів і надалі на дні (16-те місце, 13 пунктів).