Футбол України 2 Квітня, 16:15 446
СК «Дніпро-1» на виїзді розгромив «Металіст 1925» - Довбик йде у відрив у гонці бомбардирів | 19-27
Артем Довбик вийшов на поле на 27-й хвилині матчу.

УПЛ. Тур 19

Металіст 1925 – СК Дніпро-1 – 0:3

• Голи: Довбик, 71, 78 (П), 81 (П)

У першому таймі командам не вдалося розмочити рахунок. Русин вивів Бичека на побачення з голкіпером, але той змарнував чудову нагоду. У складі дніпрян міг забивати Сарапій після подачі зі стандарту – мʼяч влучив у стійку.

По перерві харківʼяни заробили штрафний, який виконав Мартинюк. Удар низом вийшов підступним, але не надто сильним, тому Рибак спокійно нівелював небезпеку. Згодом Чирук прийняв мʼяч у штрафному суперника, скинув на Бичека, а той влучив прямо у голкіпера. На це Піхальонок відповів потужним ударом з гострого кута – не вистачило точності.

Лише на 71-й хвилині дніпряни вийшли вперед завдяки вже канонічному дуету. Піхальонок навісив на Довбика, який з близької відстані розстріляв ворота суперника. А за кілька миттєвостей автор асиста заробив пенальті. Довбик пішов пробивати 11-метровий та записав дубль у свій актив. Невдовзі Піхальонок знову опинився на газоні у штрафному харківʼян після зіткнення з голкіпером. Арбітр вказав на точку – Довбик не помилився і робив рахунок 3:0 на користь гостей. Довбик йде у відрив у списку найкращих бомбардирів, випереджаючи гравця «Динамо» Віталія Буяльського на чотири голи. При цьому Буяльський наразі відбуває триматчеву дискваліфікацію.

Отже, СК Дніпро-1 на другому місці у турнірній таблиці УПЛ з 42 очками, а Металіст 1925 9-й та має у своєму активі 21 бал.