Динамо Київ 2 Квітня, 20:04 18871
Бєсєдін забив перший гол за 706 днів – відео гарматного пострілу форварда «Динамо» | 19-27
​Форвард Омонії Артем Бєсєдін нарешті перервав свою тривалу безгольову серію, забивши у ворота Пафоса в матчі чемпіонату Кіпру.

Перша половина гри між Омонією та Пафосом пройшла без забитих м'ячів, а от по перерві Бєсєдін гарматним ударом відкрив рахунок у зустрічі.

Артем отримав м'яч метрах у 30 від воріт суперника та досить незграбно розвертався. Форвард замість пошуку партнерів пасом вирішив пробити – голкіпер зачепив м'яч рукою, але не зміг зупинити постріл.

Загалом, у поточному сезоні Бєсєдін зіграв у 28 матчах спочатку за Динамо, а потім за Омонію, але в його активі було лише 2 результативні передачі до сьогоднішньої зустрічі.