Світовий футбол 2 Квітня, 20:30 289
«Спеція» врятувала нічию з «Салернітаною» – Коваленко став найгіршим, «Лаціо» здолав «Монцу» і солідно відірвався від «Інтера» | 19-27
У неділю у 28-му турі Серії А відбулось декілька матчів.
  • Болонья – Удінезе – 3:0

Голи: Пош, 3, Моро, 12, Барроу, 49

• Монца – Лаціо – 0:2

Голи: Родрігес, 13, Мілінковіч-Савіч, 56

• Спеція – Салернітана – 1:1

Голи: Шомуродов, 70 – Кальдара, 43 (аг.)

• Рома – Сампдорія – початок о 19:00

День відкривали середняки Болонья та Удінезе. «Россоблу» набрали всього очко у попередніх трьох турах, натомість суперник міг похизуватися двома перемогами поспіль. Старт зустрічі зруйнував усі передматчеві тенденції. Вже до 12-ї хвилини Болонья здобула комфортну перевагу у 2 голи. Пош відкрив рахунок розкішною гарматою з 30 метрів. Успіх господарів закріпив Моро, який прибрав захисника і також ефектно пробив з-за меж карного майданчика.

В дебюті другої половини Удінезе пропустив утретє. Мусса Барроу до двох асистів додав власний гол – 3:0. Перемога дозволила Болоньї випередити Удінезе і вирватися на восьму сходинку. Фріульці йдуть десятими, але до кінця туру можуть впасти нижче.

Лаціо на виїзді впевнено розібрався з Монцою. Підопічні Мауріціо Саррі забили по голу у кожному з таймів, втримавши свої ворота на замку. Перемога дозволила скористатись вчорашньою осічкою Інтера, який вдома програв Фіорентині, і відірватись від Індзагі і Ко вже на 5 очок.

Спеція на своєму полі врятувала нічию з Салернітаною. Практично рівний перший тайм завершився автоголом від Кальдара. В середині другої сорокап'ятихвилинки Шомуродов скористався кричущою помилкою захисника, вкрав сферу і відновив статус-кво. Мальдіні згодом мав виводити «орлят» вперед, але зі штрафного влучив у поперечину. Не реалізував свій моменті і Екдаль, вже у падінні проштовхуючи м'яч у сітку – на заваді стала стійка. Український півзахисник Віктор Коваленко вийшов в основі і був замінений після перерви. SofaScore оцінила дії нашого співвітчизника в 6,3 бала – ця оцінка стала найгіршою в команді.