Світовий футбол 2 Квітня, 21:10 766
«Був однією із зірок»: іспанська преса задоволена грою Циганкова у переможному матчі проти «Еспаньйола» | 19-27
​Вінгер збірної України та Жирони Віктор Циганков не розчарував іспанських журналістів за підсумками поєдинку 27-го туру Ла Ліги проти Еспаньола (2:1).

Віктор Циганков провів на полі усі 90 хвилин домашнього матчу Жирони з Еспаньйолом. Незважаючи на те, що українець не відзначився результативними діями в цій грі, іспанська преса гідно оцінила його дії на полі.

Авторитетне іспанське видання Mundo Deportivo назвало Циганкова одним із найкращих гравців у матчі, а ось статистичний портал SofaScore видав українцю скромніший показник гри на полі.

«Електричний Циганков. Українець знову був одним із найкращих. Дотримуючись правого флангу, він мав добрі шанси та робив небезпечні передачі».

Журналісти MonEsport виділили гру українського вінгера у першій половині матчу, який своїми несподіваними діями загострював картинку на полі.

«Господарі з самого початку володіли ініціативою та насолоджувалися м'ячем більшу частину першого тайму, але без влучення у ворота. І якщо хтось і досяг успіху в першому таймі, то це був українець Циганков. Гравець Жирони був однією із зірок у перші 45 хвилин завдяки своїм несподіваним навісам з правого флангу».

25-річний Циганков перейшов до Жирони з київського Динамо в зимове трансферне вікно і провів за іспанську команду вісім матчів, у яких забив три голи і зробив стільки ж результативних передач.