Патрік ван Леувен: «Боротись за топ-2? «Зоря» зараз виглядає стабільніше»

Футбол України 2 Квітня, 22:28 249
Патрік ван Леувен: «Боротись за топ-2? «Зоря» зараз виглядає стабільніше» | 19-27
​Наставник «Зорі» Патрік ван Леувен після перемоги 3:0 над «Рухом» оцінив шанси команди боротися за найвищі позиції УПЛ. Наразі «Зоря» відстає від лідера «Шахтаря» на 3 очки.

- Дві команди грали в футбол. З перших хвилин у нас почали з’являтися шанси для реалізації моментів. Суперник добре захищалися та також створив декілька моментів. Приємно, що ніхто не грав виключно від оборони. Гравці, які сьогодні забивали, та загалом вся команда - добре зробила свою роботу, я хлопцями задоволений. Також мені подобаються дії нашого молодого воротаря Олександра Сапутіна, він прогресує з кожним днем все більше. Не забувайте ще те, що для нього це тільки 4 гра у Прем’єр-лізі. Ми сьогодні грали, як одна команда і від цього завжди багато залежить. Результат відповідає грі.

- Чи готова «Зоря» посягнути на більше ніж 3-є місце у турнірній таблиці?
- В першому колі ми грали нестабільно. Тому зараз дивимося на кожну гру і розцінюємо від неї свої можливості. У цьому році вже стали грати більш стабільно, у кожному матчі є моменти. Звичайно, ми прагнемо забивати, перемагати і показувати свою гру в кожному поєдинку. Якщо суперник хоче грати так само, яка і ми, то вони дають можливість підходу до своїх воріт, як це сьогодні робив «Рух». Повторюся, - приємо, що сьогодні в футбол грали обидві команди.

- Чому Едуардо Герреро не вийшов на поле?
- Коли він тільки доєднався до команди, в нього було і є багато запалу, щоб грати. Він деякий час пропустив. Йому ще потрібен час для адаптації в Україні. Тому дали паузу. Вона піде йому на користь і допоможе краще грати та ще додати у фізичній формі. Думаю, що на наступний матч він вже буде готовий.