Футбол України 3 Квітня, 16:30 360
Скандал в УПЛ: Баранка прокоментував чутки щодо можливого договірняка у матчі «Минай» – «Інгулець» | 19-27
Голова комітету етики та чесної гри УАФ Франческо Баранка повідомив, що його команда взялась за розслідування поєдинку 19-го туру чемпіонату України між закарпатською та петровською командами

«Ми вже працюємо над цим. Ми перевіримо усю інформацію, і після того розумітимемо, чи все було добре у матчі, чи ні.

Звісно, ми на попередній стадії, тож не можемо робити ніяких заяв. Але, як і будь-яку інформацію, проаналізуємо її уважно», – сказав Баранка у коментарі Tribuna.

Нагадаємо, раніше журналіст Сергій Болотніков повідомив, що отримав інформацію про договірний характер поєдинку між Минаєм та Інгульцем. Закарпатці вийшли вперед в середині першого тайму і вигравали до 85-ї хвилини, аж поки Олександр Мельник не забив у свої ворота. Вже у доданий час Максим Ковальов реалізував переможний для Інгульця пенальті.