Циганков у «Манчестер Сіті»? Журналіст назвав наступний клуб українського вінгера

Динамо Київ 4 Квітня, 10:39 2614
Циганков у «Манчестер Сіті»? Журналіст назвав наступний клуб українського вінгера | 19-27
Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми Циганик Live поділився думками стосовно майбутнього клубу вінгера Жирони та збірної України Віктора Циганкова.
«Не хочу вангувати, але думаю, що в кінці сезону Циганков змінить прописку.

У нього зараз дуже хороша преса. Не знаю, чи буде це в Іспанії, бо ви ж розумієте, що Жирона – це клуб, яким керує брат Хосепа Гвардіоли. Звичайно ж, що перші «паростки» мають опинитися там, де тренує Хосеп Гвардіола. Манчестер Сіті? Хто його знає. Цілком можливо, що може бути така ситуація. Якщо Циганков надалі продовжить показувати ту результативність і приносити ту користь, яку він зараз приносить Жироні, то, думаю, першим в списку (претендентів – прим.ред.) буде Манчестер Сіті. Це прямо: брат – брату!

Наскільки я розумію, у Циганкова є бачення того, що кращі іспанські клуби, ті, які багатші і боряться за найвищі місця, вже розглядають українця, як потенційну кандидатуру на літнє міжсезоння. Тому що не так багато футболістів, яких вони ще не забрали. Там, звичайно, з'являються постійно нові гравці і зараз серед них Циганков. Умовний Атлетико, чи умовний Вільярреал, чи умовна інша команда, яка має більші можливості, вони обов'язково звернуть увагу на Віктора Циганкова. У нього дуже хороше майбутнє і прогнозую, що цей рік стане для нього останнім у Жироні».