Світовий футбол 4 Квітня, 15:57 273
«Його форма нестабільна»: у Польщі оцінили гру Коноплянки у місцевому чемпіонаті за «Краковію» | 19-27
У матчі 26-го туру чемпіонату Польщі «Краковія» на своєму стадіоні зіграла внічию з «Відзевом» (1:1). Український півзахисник Євген Коноплянка був замінений наприкінці гри.

Краковія в компенсований час домашнього поєдинку втратила перемогу над Відзевом, пропустивши з пенальті. Український вінгер господарів Євген Коноплянка на 40-й хвилині отримав жовту картку за симуляцію.

Коноплянка був замінений на 90-й хвилині, а за чотири хвилини Краковія пропустила м'яч із пенальті.

Польське видання Dziennik Polski проаналізувало дії Коноплянки в матчі проти Відзева.

«Бажання українця грати було очевидним. У нього було кілька хороших передач, але кілька моментів він зіпсував, не віддавши вчасно пас. Видно, що його форма нестабільна. Від гравця такого класу можна було б очікувати більшої стабільності, чого він не демонструє».

Журналісти зазначили, що після поїздки до збірної України Коноплянка трохи змінився на краще. Видання Dziennik Polski виставило досвідченому вінгеру 6.0 балів за поєдинок із Відзевом.

«Після поїздки до збірної України та гри на «Вемблі» проти збірної Англії, Коноплянка прибув до клубу наче перетворений. Він хотів грати, віддавав багато передач своїм колегам, хоча багато з них не доходили до партнерів».

У нинішньому сезоні Коноплянка провів за Краковію 20 матчів у всіх турнірах, у яких забив три м'ячі і зробив два асисти.

Команда 33-річного українського вінгера після 26 зіграних матчів посідає сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі.