«Осієк» жорстко покарав Євгена Чеберка за демарш після пропозиції з MLS

Світовий футбол 4 Квітня, 21:17 260
«Осієк» жорстко покарав Євгена Чеберка за демарш після пропозиції з MLS | 19-27
Хорватський «Осієк» застосував санкції до українського захисника команди Євгена Чеберка.

Як раніше повідомлялось, українець отримав пропозицію від клубу MLS. Після цього він відмовився їхати на на матч чемпіонату Хорватії з «Рієкою», щоб підштовхнути «Осієк» до цього трансферу. Це при тому, що керівництво клубу чітко сказало перед цим гравцеві, що трансфер обговорюватиметься не раніше літа.

Як наслідок, клуб серйозно покарав Чеберка. І не тільки штрафом - футболіста виключено зі складу першої команди до особливого розпорядження.

«Євген Чеберко був оштрафований відповідно до регламенту клубу і тренуватиметься окремо від команди до подальшого повідомлення після того, як сказав тренеру Боримиру Перковичу, що не готовий грати матч проти ХНК «Рієка» і що він не хоче їхати з командою.

«Осієк» завжди правильно ставився до гравця у виконанні його зобов'язань, фінансових боргів до того ж не має, більшу чуйність проявляв у ситуації, коли його Батьківщина була охоплена вихором війни, і на знак підтримки з тієї ж причини був капітаном команди на матч проти клубу «Вараждіна» Єдине, про що ми просили натомість, то це про професійне ставлення, якого, вочевидь, напередодні однієї з найважливіших ігор сезону ми не отримали. Якими б вимогливими не були результати, будь-який вид шантажу, гри на репутації клубу або постановка власних інтересів вище за інтереси НК «Осієк» неприпустимі», - заявили в клубному керівництві, слова якого наводить видання sportske.jutarnji.hr.

Нагадаємо, Євген Чеберко грає за «Осієк» із сезону-2020-2021. У поточному сезоні в його активі 14 матчів (46 матчів - загалом), результативними діями українець не відзначався.