Тухель знайшов винних у сенсаційному вильоті «Баварії» з Кубка Німеччини

Світовий футбол 5 Квітня, 12:28 396
Тухель знайшов винних у сенсаційному вильоті «Баварії» з Кубка Німеччини | 19-27
Головний тренер мюнхенців Томас Тухель прокоментував фіаско «Ротен» у протистоянні з «Фрайбургом» в 1/4 фіналу Кубка (1:2).
«Фрайбург забив два голи після двох ударів по воротах. Не пам'ятаю у суперника інших гольових моментів. Ми мали хороші можливості, але завжди чогось не вистачало: останнього пасу, правильного рішення, точності. Суперник оборонявся дуже глибоко, тому нам не вдавалося чинити тиск на них.

Ми повели у рахунку, потім ще мали 2-3 моменти, особливо гарний був шанс у Томаса Мюллєра. Але ми повинні звинувачувати лише себе. Вилетіти з турніру на стадії чвертьфіналу на своєму полі – величезне розчарування.

Ми разом перемагаємо та разом програємо. Так, мій тренерський штаб мав мало часу, але я несу відповідальність. Нам потрібно проаналізувати, що пішло не так і підготуватися до наступного матчу», – цитує Тухеля Bayern&Germany.

Нагадаємо, у боротьбі за вихід у півфінал Баварія поступилась Фрайбургу з рахунком 1:2. Вирішальний гол було забило на п'ятій доданій до матчу хвилині.

До слова, Тухель очолив мюнхенців 24 березня, замінивши на посаді Юліана Нагельсманна.