«Я заробив набагато більше за кордоном»: екс-форвард «Динамо» зробив відверте зізнання

Динамо Київ 8 Квітня, 21:27 1960
«Я заробив набагато більше за кордоном»: екс-форвард «Динамо» зробив відверте зізнання | 19-27
Артем Кравець, який нещодавно завершив кар'єру, висловився про те, наскільки йому подобається власний шлях футболіста. Також він дав коментар стосовно своєї зарплати

33-річний екс-форвард київського Динамо Артем Кравець, розповів, наскільки він задоволений своєю футбольною кар’єрою за десятибальною шкалою.

«Я назву десять. У 12-13 років я був у Кам’янському. Мені тоді пообіцяли, що через рік я поїду на перегляд в Динамо. Тоді я мріяв хоча б потрапити в футбольну школу Динамо. Згодом я потрапив в Динамо, але не таким чином», – сказав Артем Кравець в інтерв’ю Віктору Вацко.

Також Кравець, який нещодавно вирішив завершити кар’єру, висловився про те, де він більше заробив – в України чи за кордоном.

«Я грав в багатьох країнах. Передчуваючи фанатські закидони, що я заробляв ні за що, я скажу, що я заробив набагато більше за кордоном, ніж в Україні. Я не сидів в золотій клітці», – додав Кравець.

Артем Кравець належав київському Динамо у 2005-2017 роках. За цей час він встиг на правах оренди пограти за київський Арсенал, німецький Штутгарт та іспанську Гранаду. Також у 2020 році Кравець повертався в Динамо, але майже одразу перейшов до турецького Коньяспора. У 2018-2022 роках Артем виступав за Коньяспор. У цьому сезоні Кравець захищав кольори Сакар'яспора, але в 2023 році він вирішив завершити кар'єру.