Ребров закликав «Аль-Айн» до серйозності напередодні вирішального місяця

Світовий футбол 9 Квітня, 10:11 860
Ребров закликав «Аль-Айн» до серйозності напередодні вирішального місяця | 19-27
Головний тренер «Аль-Айна» Сергій Ребров напередодні домашнього матчу з клубом «Хор-Факкан» у рамках 22 туру чемпіонату ОАЕ заявив про необхідність з повною серйозністю підійти вирішальному місяцю сезону.

Фахівець зазначив, що результати ігор квітня покажуть, чи «Аль-Айн» концентруватиметься на боротьбі за чемпіонство в ОАЕ, чи на завоюванні Кубка ліги.

«Ми маємо зосередитися на нашому наступному матчі проти «Хор-Факкана». Я й досі пам'ятаю наш домашній матч у Кубку президента. Це буде нелегко, і я хотів би наголосити, що гравці повинні з необхідним рівнем серйозності підійти до гри».

Ребров наголосив, що у контексті боротьби за чемпіонство в ОАЕ футболістам «Аль-Айна» необхідно абстрагуватися від результатів суперників, а сфокусуватися виключно на своїй грі.

«Я завжди повторюю, що ми маємо зосередитися на собі, не думати про інші команди та докладати зусиль, необхідних для перемоги у кожній грі. Ми йтимемо до фінішу чемпіонату і чекатимемо, чим закінчиться сезон», – цитує Реброва прес-служба «Аль-Айна».

Зазначимо, що «Аль-Айн» зіграє із «Хор-Факканом» 9 квітня. Востаннє команди зустрічалися на стадії 1/8 фіналу Кубка президента. Тоді команда українського тренера здолала суперника з 1:0.

Нагадаємо, що у першості ОАЕ «Аль-Айн» посідає друге місце і за п'ять турів до фінішу сезону відстає від лідера «Аль-Шарджі» на п'ять балів.