«Динамо» – «Минай» 2:0. Числа та факти

Динамо Київ 9 Квітня, 11:17 347
«Динамо» – «Минай» 2:0. Числа та факти | 19-27
У 20-му турі VBET Ліги «Динамо» впевнено перемогло у рідних стінах «Минай» (2:0). До вашої уваги добірка цікавих чисел та фактів за підсумками цієї гри.

• 6-й матч «Динамо» та «Минаю» в УПЛ завершився 6-ю перемогою динамівців, різниця м’ячів 14-0.

Найдовші стартові переможні серії «Динамо з одним клубом в чемпіонатах України

Ігри М’ячі Суперник Початок Завершення Рахунок (поле)

14 35-4 «Маріуполь» 04.08.1997 02.08.2004 1:1 (г)

9* 31-3 «Верес» 11.10.1992 …

9 29-2 «Олександрія» 07.07.2001 23.10.2016 1:1 (г)

8 23-5 «Говерла» 11.10.2001 24.03.2010 0:1 (г)

8* 16-0 «Харків» 16.10.2005 …

6* 20-3 «Миколаїв» 27.07.1994 …

6* 14-0. «Минай» 26.09.2020 …
Примітка: *серія триває.

• Динамівці перервали клубну антирекордну домашню програшну серію в УПЛ, яка тривала дві гри.

• Завершилася домашня безгольова серія «Динамо» у чемпіонаті, яка тривала 228 хвилин.

• 1-й гол в УПЛ забиває 18-річний Антон Царенко (у 5-й грі), який стає 167-м голеадором «Динамо» у чемпіонатах України.

• 420-й матч різних клубів Мірчі Луческу в УПЛ: 64-й – у «Динамо» та 356 – у «Шахтарі». Баланс усіх ігор: +318=60-42 м’ячі 952-274.

• 70-й матч Дениса Попова у складі «Динамо» в усіх турнірах: 48-й – в чемпіонатах, 5 – в Кубку та 17 – у єврокубках.

• 30-й матч Владислава Ваната у складі «Динамо»: 19-й – в чемпіонатах та 11 – у єврокубках, в якому він забив 7-й гол в УПЛ.

• Рекордний, 484-й «сухий» матч «Динамо» у чемпіонатах України, в тому числі 11-й в поточному сезоні.

• 7-й «сухий» матч Руслана Нещерета в чемпіонатах.

• Безнічийний серіал динамівців триває 6 ігор: 4 перемоги та 2 поразки.

• «Динамо» 132-й раз в чемпіонатах України перемагає саме з рахунком 2:0, в тому числі 74-й раз на своєму полі.