Світовий футбол 9 Квітня, 20:20 322
Конкуренти Миколенка і Забарного пропустили 5 голів у домашньому матчі АПЛ – історичний рекорд асистів за 16 хвилин | 19-27
Лідс програв Крістал Пелас (1:5) у 30 турі чемпіонату Англії.

Бій за 6 очок команд, які недалеко втекли від зони вильоту. Матч, як і онлайн-трансляція Лідс – Крістал Пелас на «Футбол 24», стартував о 16:00. Шалений початок від господарів. Відразу 4 удари за 8 хвилин. Особливо вражав лівий край, де колумбійський вінгер Луїс Сіністерра та екс-захисник Барселони Хуніор Фірпо розривали. Після прострілу останнього Ааронсон ефектно п'ятою намагався прошити Сема Джонстона. Сіністерра двічі за менш ніж хвилину завершував флангові зусилля партнерів, кіпер гостей на місці. А ось удар №7 став гольовим. Ааронсон подав кутовий з правого краю, Бамфорд елегантно від стієчки вколотив у лівий кутик.

Бій за 6 очок команд, які недалеко втекли від зони вильоту. Шалений початок від господарів. Відразу 4 удари за 8 хвилин. Особливо вражав лівий край, де колумбійський вінгер Луїс Сіністерра та екс-захисник Барселони Хуніор Фірпо розривали. Після прострілу останнього Ааронсон ефектно п'ятою намагався прошити Сема Джонстона. Сіністерра двічі за менш ніж хвилину завершував флангові зусилля партнерів, кіпер гостей на місці. А ось удар №7 став гольовим. Ааронсон подав кутовий з правого краю, Бамфорд елегантно від стієчки вколотив у лівий кутик.

Ось так Крістал Пелас, проспавши понад половину тайму, потихеньку ще до перерви вийшов навіть на кращий сумарний xG. Команда Ходжсона цілком заслужила свій гол. Банальний стиль, але ефективний: що не подача на ворота господарів, то супершанс. У другому поспіль матчі під орудою старого-нового тренера Крістал Пелас, першим пропустивши, виходить уперед. Айлінг запустив свічу на свій лівий фланг, «орли» швидко перехопили. Олісе пройшов і подав, Джордан Айю спокійнесенько переграв свого візаві на другому поверсі.

Минуло якихось 2 хвилини, і Майкл оформив асистентський дубль. Знову все почалося з помилки Айлінга праворуч. Езе підхопив, з вітерцем пройшовся центральною зоною, мов приморським бульваром, обігрався у стіночку з Олісе і розправився з голкіпером. За 2 неповні матчі з Ходжсоном забили стільки ж, як за понад 10, коли команду тренував Патрік Вієйра. На 70 хвилині шалений розрив у захисті Лідса після стандарту на чужій половині привів до контри 4 в 2. Олісе мав можливість котити Езе праворуч, але обрав протилежний напрямок з пасом на Едуара, оформивши асистентський хет-трик за половину другого тайму.

Езе продерся лівим краєм і віддав у центр. Х'юз тільки вийшов на заміну, як ненароком (завдяки блоку захисника Лідса) виконав ідеальний розрізний пас на Айю, який оформив дубль. У свої 21 рік і 118 днів Олісе, тим часом, став наймолодшим автором 3 гольових пасів з гри за всю історію АПЛ! Дуже перспективний правий вінгер з досвідом гри за молодіжні збірні Франції, який народився у Лондоні. За 2 сезони Прем'єр-ліги Олісе виконав уже 12 асистів. Єдиний гравець такого ж молодіжного віку, який перевершує Майкла, це Букайо Сака (17).

А він просто не може зупинитися. Олісе знищив на своєму фланзі спершу Крістенсена, потім Ньйонто, а перед воротарським ще й Стрьойка. Лише мінімальний промах скасував шедевр. Крістал Пелас набирає 33 очки і видирається на 12 місце, обходячи Вулвурхемптон і Вест Хем. Лідс втратив нагоду перескочити Борнмут Забарного, зате наразі продовжує випереджати на 2 бали Евертон Миколенка і Ноттінгем Форест, який осів на вершині зони вильоту.