Єгор Голуб оцінив боксерські навички гравців «Динамо»

Футбол України 10 Квітня, 22:22 786
Єгор Голуб оцінив боксерські навички гравців «Динамо» | 19-27
Єгор Голуб про гравців збірної України та київського «Динамо»
«Тарас Степаненко був, Микита Бурда заходив раз, Жора Бущан часто тренувався в мене і Микола Шапаренко був один раз. Георгій – мій кум, навчаю його боксу. Як успіхи? Ну буває тривожно на душі, коли він виходить з воріт на кутовому чи стандарті й виносить кулаком м'яч. Якщо комусь, не дай боже, поцілить у голову – буде нокаут. Бущан дуже жорстко б'є, у нього класно виходить. Стиль Тайсона Ф'юрі? Десь проглядається таке. Хоча ні, він може його скопіювати. А так в нього свій стиль, він актор.

Тарас Степаненко – професіонал своєї справи. Як він на полі працює, так і в боксерському залі. Йому це цікаво, з ним приємно працювати. Чи є в нього потенціал? Та куди! Ну боксувати він точно не буде, а як для себе, в нього дуже добре виходить. У нього також дуже сильний удар. Який він у футболі, такий і в ринзі. Сутичка з Ярмоленком? Ну так, було таке.

Зараз до нас Максим Малишев ходить. Я дивився кілька разів його тренування. Теж дуже прикольно виходить. Бурда був один раз і Шапаренко також. Одного разу не достатньо, щоб щось сказати. Усі вони сором'язливі першого разу. Футболістам бокс потрібен для різномаїття. Це новий виклик, новий вид спорту. Вони приходять спробувати щось нове. Їм цікаво, з ними також цікаво працювати», – сказав Єгор Голуб в інтерв'ю SportArena

У цьому випуску Єгор та Денис розповіли про мільйонну допомогу ЗСУ, смішні історії про Олександра Усика, дружбу з Гонор та Kraken, співпрацю з Лаченом та розповіді про знакових фанатів Динамо, які загинули, захищаючи Україну.