Чемпіонат U19. «Динамо» не зуміло переграти «Рух» на виїзді

Динамо Київ 13 Квітня, 15:18 4125
Чемпіонат U19. «Динамо» не зуміло переграти «Рух» на виїзді | 19-27
У четвер, 13-го квітня, динамівці на полі клубної навчально-тренувальної бази у Кончі-Заспі провели матч 21-го туру чемпіонату України U19.

У ньому підопічні Ігоря Костюка зустрічалися із «Рухом» зі Львова. Незважаючи на виїзний статус поєдинку для динамівців, він пройшов на їхньому полі, оскільки матч першого кола, який був домашнім для нашої команди, відбувся на полі суперника – на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках, що поблизу Львова.

Зустрічалися лідери турнірної таблиці юнацької першості U19, тож поєдинок обіцяв бути цікавим та захоплюючим. Суперники перед стартом матчу перебували поряд, і їх розділяли усього лише 4 очки. Львів’яни йшли на першому рядку, набравши 53 залікові пункти, а кияни посідали другу сходинку із 49-ма очками, щоправда, вони провели на одну гру більше. Зазначимо, що матч першого кола завершився перемогою «Руха» – 3:2.

Повітряна тривога, яка розпочалася в Києві та області перед поєдинком, не спричинила затримки матчу, оскільки закінчилася за 45 хвилин до стартового свистка, тож передматчева розминка команд теж не постраждала.

З перших хвилин на полі було багато боротьби, команди змагалися за контроль м’яча. Динамівці пресингували, тож львів’яни могли розігрувати м’яч лише на своїй половині поля. У тих випадках, коли гравці «Руха» намагалися наблизитися до володінь Ігнатенка, динамівські захисники вчасно вступали у відбір м’яча, а спроби ударів виявлялися невдалими.

У середині тайму кияни виконали кілька поспіль стандартних положення, але після подач до штрафного майданчика загроз не виникало. Відзначимо перспективний момент у Діалло, який головою намагався замкнути дальню стійку після подачі справа, але вийшло трохи неточно. У відповідь Столярчук виконав штрафний, який великих проблем нашим хлопцям не приніс. Наступний потенційно гострий момент біля воріт суперника виник ближче до кінця першої половини зустрічі: спочатку Герета виручив свою команду, вдало зігравши на виході, а потім нашому футболісту трохи не вистачило влучності.

Не стояв без діла і Ігнатеко: після подачі кутового та удару Теслюка наш голкіпер надійно забрав м’яч. Тож на перерву команди пішли без забитих м’ячів.

Другий тайм розпочався із небезпечного удару Балаби низом у площину воріт – воротар на місці. «Рух» відповів штрафним ударом у виконанні Кітели – вище. В одному з моментів кияни здорово вибігли у контратаку, Бенедюк у дотик обігрався з Яциком та цілив у дальній кут – м’яч, зачепивши когось із захисників, вилетів на кутовий. Ще через кілька хвилин ледь не забив Горбач після чудового прострілу Гусєва справа, але зовсім трохи не дотягнувся до м’яча, який пролетів поруч із поперечиною. А незабаром Яцик якимось дивом не влучив у ворота із меж штрафного майданчика – після рикошету кияни здобули право лише на кутовий.

До фінального свистка динамівці створили ще кілька хороших моментів, але кожного разу динамівцям не вистачало зовсім трохи, м’яч пролітав у лічених сантиметрах від стійки. Не призвели до взяття і стандартні положення, тож, незважаючи на усі зусилля нашої команди, поєдинок завершився без забитих м’ячів – 0:0.

Динамо не скоротило відставання та навряд може розраховувати на чемпіонство, адже Рух за попередні 20 турів розгубив лише 6 очок (жодної поразки). Більше того, кияни до кінця туру ризикують пропустити ще й Шахтар, який зіграє проти Львова. 21 квітня відбудеться міні-Класичне, де визначиться головний переслідувач Руха.