Світовий футбол 14 Квітня, 08:02 687
«Лех» розтрощили на очах у Цітаїшвілі, «Базель» і «Ніцца» розписали бойову нічию – 1/4 Ліги конференцій | 19-27
Відбулися перші поєдинки чвертьфіналу Ліги конференцій.

Ліга конференцій. 1/4 фіналу

Лех – Фіорентина – 1:4

• Голи: Вельде, 20 – Кабрал, 4,Гонсалес, 41, Бонавентура, 58, Іконе, 63

Лех, за який на правах оренди виступає вінгер Динамо Георгій Цітаїшвілі, вдома поступився Фіорентині. Рахунок в дуелі відкрили «фіалки» – для цього їм знадобилося лише чотири хвилини. Ніколас Гонсалес потужним ударом з-за меж штрафного поцілив у стійку, але на добиванні вчасно зіграв Артур Кабрал. Доволі швидко гості змогли відновити паритет – відзначився Вельде. Але що перерви польські трибуни знову засмутив Гонсалес – 2:1.

У другому таймі перевагу італійської команди збільшив Бонавентура. А Іконе довів рахунок до принизливого 4:1. На жаль, Цітаїшвілі так і не отримав свого ігрового часу, тож спостерігав за ганьбою своєї команди з лави запасних.

Базель – Ніцца – 2:2

• Голи: Амдуні, 26 (п), 71 – Моффі, 38, 45+1

У паралельному поєдинку Ніцца на виїзді розписала бойову нічию з Базелем. Першими відзначилися швейцарці – Амдуні реалізував пенальті. Однак за французів відповів дублем Моффі. По перерві Амдуні теж оформив дубль і врятував Базель від поразки – 2:2.

Андерлехт – АЗ Алкмар – 2:0

• Гол: Мурільйо, 22, Ашімеру, 70

У ще одній дуелі бельгійський Андерлехт перед рідними трибунами обіграв АЗ Алкмар з Нідерландів – 2:0. Перемогу господарям принесли голи Майкл Мурільйо та Ашімеру.

Остаточно імена півфіналістів Ліги конференцій визначать у футбольних протистояннях 20 квітня.