«Претендуватиме на призове місце у Прем'єр-лізі»: український тренер пророкує «Кривбасу» боротьбу за єврокубки

Футбол України 14 Квітня, 10:51 165
«Претендуватиме на призове місце у Прем'єр-лізі»: український тренер пророкує «Кривбасу» боротьбу за єврокубки | 19-27
Колишній головний тренер сімферопольської «Таврії» та низки українських клубів Олег Федорчук в інтерв'ю FanDay.net розповів, що наставник «Кривбасу» Юрій Вернидуб змінив у порівнянні з попередниками.

У 20-му турі Української Прем'єр-ліги Кривбас на своєму полі несподівано для багатьох мінімально обіграв луганську Зорю, яка розпочала другу частину чемпіонату з чотирьох перемог поспіль. Безумовно, багато для успіху Кривбасу у цьому матчі зробив Юрій Вернидуб.

Олег Федорчук вважає, що Вернидуб спростив гру, що дозволило Кривбасу менше втрачати м'яч, а також допомогла зіграність гравців команди Вернідуба, яка вже починає виявлятися на футбольному полі.

«Відточив зв'язки, спростив гру. Спростив - це не означає, що погано. Команда почала менше втрачати м'яч на своїй половині, менше пропускає через це. І став різноманітніше грати попереду. Стали виходити індивідуальні атаки.

Чинник зіграності грає значну роль. Тренер не завжди вгадує з тактикою, стратегією і так далі, але якщо команда грає рік, вона починає зігратися і ті зв'язки дають плоди. І це лише заслуга не лише тренера».

Також Федорчук упевнений, що вдалі придбання та факт, що футболісти починають розуміти вимоги Вернидуба, зроблять Кривбас здатним наступного сезону боротися за єврокубки.

«Плюс вдалі придбання футболістів і найголовніше, що команда починає розуміти Вернидуба. Кожен тренер зі своєю філософією часто пропонує різний футбол, а гравцю непросто адаптуватися до вимог.

Деякі опираються через свої інтелектуальні здібності. Тут два чинники: кілька гравців вдало підписано і розуміння вже є. Думаю, що наступного сезону ця команда претендуватиме на призове місце», - сказав Федорчук в інтерв'ю FanDay.net.