Світовий футбол 14 Квітня, 20:37 392
«Манчестер Юнайтед» втратив чемпіона світу – журналіст повідомив про ступінь травми захисника  | 19-27
Захисник «Манчестер Юнайтер» Лісандро Мартінес отримав тяжку травму в матчі проти «Севільї» у чвертьфіналі Ліги Європи

Оборонець манкуніаців травмувався на 87-й хвилині матчу проти іспанського клубу за рахунку 2:0. Мартінес покинув поле за допомогою гравців Севільї. Він так і не зумів продовжити гру.

Згідно з інформацією журналіста Естебана Едуля, у захисника Манчестер Юнайтед перелом п'ятої плеснової кістки правої ноги. Є два шляхи лікування – операція чи почекати, поки кістка зростеться сама. Наразі не відомо, що вибере гравець. Після матчу Ерік Тен Хаг зазначив, що клуб збирається оцінити ступінь травми через 24 години та провести необхідну діагностику.

Попри перевагу у два м'ячі, Манчестер Юнайтед зіграв у нічию з Севільєю. Матч-відповідь відбудеться 20 квітня. Нагадаємо, що захисник Лісандро Мартінес допоміг збірній Аргентині здобути золото на чемпіонаті світу в Катарі.