Тухель про конфлікт Сане та Мане: «Конфлікт улагоджений. Я перший, хто захищатиме Садіо»

Світовий футбол 14 Квітня, 20:42 276
Тухель про конфлікт Сане та Мане: «Конфлікт улагоджений. Я перший, хто захищатиме Садіо» | 19-27
Настав час висловитись головного тренера

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель прокоментував конфлікт Садіо Мане та Лероя Сані. Він заявив, що ситуація вже улагоджена.

Нагадаємо, що після розгромної поразки від «Сіті» (0:3) у 1/4 Ліги чемпіонів Мане в роздягальні Етіхада вдарив по обличчю Сані. Після цього клуб усунув сенегальця від матчу з «Хоффенхаймом», а також оштрафував на 500 тисяч євро.

«Усі залагодили. Усунення на одну гру та штраф – наслідки того, що сталося. Я сам нічого не бачив, бо був у тренерській. Звичайно, я відразу поговорив з учасниками інциденту, гравцями та персоналом.

У зв'язку з тим, що це кричущий випадок, який нас стурбував, було важливо все прояснити до наступного тренування. Ми це зробили вчора. Ми всі прояснили, тож можемо далі працювати один з одним у позитивному ключі.

Те, як з цим впоралися учасники інциденту та інші гравці, здобуло ефект, що очищає. Вчора ми мали доброзичливу атмосферу. Вона є зараз.

Щодо Мане, то я перший, хто його захищатиме. Я давно знаю його і знаю лише як абсолютного професіонала. Я також знайомий із його оточенням. Він ніколи не був винний у чомусь. Те, що сталося, виходить із кодексу поведінки, він це усвідомив і вибачився.

Ось чому я поруч із Манею. Важливо, що він одразу повернувся до тренувань. Це було важливим і для інших гравців.

У «Баварії» відкрита, доброзичлива та тепла атмосфера. Це клуб, якому властиві високий рівень професіоналізму, спокій та гарна взаємодія. Все дуже інтенсивно, тому що ми прищеплюємо команді новий стиль практично не маючи тренувань.

Було б чудово, якби те, що відбувається в роздягальні, залишалося там. Тоді нам не довелося б це обговорювати зараз. Всі припускаються помилок. Садьо помилився. Але він, як і Лерой, зразково повівся після цього. Я б хотів, щоб усе це залишилося в роздягальні», - сказав головний тренер «Баварії».

«Баварія» зіграє з «Хофенхаймом» завтра о 16:30.