Світовий футбол 14 Квітня, 22:01 1586
Ярмоленко відзначився геніальним асистом у півфіналі Кубка: відео ефектної гольової дії ексзірки «Динамо» | 19-27
Андрій Ярмоленко в матчі півфіналу Кубка президента ОАЕ проти «Аль-Васла» відзначився асистом. Поєдинок ще не завершився, наразі рахунок 1:0 на користь команди Сергія Реброва, а команди пішли на перерву.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко з'явився на полі з перших хвилин. На 23-й хвилині виконав гольову передачу, що дозволило зробити рахунок 1:0 на користь Аль-Айну, який тренує Сергій Ребров.

Ярмоленко одним дотиком переправив п'ятою м’яч на свого партнера Еріка після прострілу з правого флангу.

В поточному сезоні Ярмоленко провів 25 матчів у футболці Аль-Айна яких відзначився дев'ятьма м'ячами та зробив п'ять результативних передач.