Футбол України 15 Квітня, 15:45 322
«Полтава» у матчі з хет-триком і 6 голами перестріляла «Маріуполь», «Прикарпаття» відпустило «Скорук», «Діназ» дотис «Гірник-Спорт»  | 19-27
У суботу 2-й тур у Групі вибування другого за силою дивізіону завершувало три поєдинки.

Гол: Кириченко, 69

Полтава на виїзді здолала ФСК Маріуполь. Екс-хавбек Шахтаря Ігор Биковський вже на 2-й хвилині вивів азовців вперед, одна на перерву гості пішли за нічийного рахунку. У другому таймі Щербак оформив хет-трик, який голом розбавив Літюк. Як наслідок, Полтава набрала 11 очок і йде у турнірній таблиці Групи вибування шостою, Маріуполь з 5 пунктами передостанній.

Прикарпаття розписало нічию зі Скоруком. Перший тайм минув без голів, а по перерві Барчук влучно замкнув простріл від Сондея у лівий кут – кіпер у падінні намагався дотягнутись, але... Вже за 10 хвилин гості відігрались: після навісу з флангу гравець дніпровців опинився на газоні, але арбітр не встиг свиснути – Перебора підхопив сферу і добив її у ближній кут. Нічия принесла Прикарпаттю 11 очок і п'яту сходинку, Скорук з 13-ма балами третій.

У ще одному матчі Діназ мінімально переграв Гірник-Спорт, піднявшись на четверту сходинку. Команда з Горішніх Плавнів продовжує йти останньою і є головним фаворитом на пониження у класі.