Футбол України 15 Квітня, 17:24 688
«Металіст 1925» відібрав очки у «Олександрії»: Ротань здобув лише одну перемогу у семи матчах | 19-27
​У суботу, 15 квітня, Металіст 1925 у домашньому матчі поділив очки з Олександрією в рамках 21-го туру чемпіонату України.

Вболівальники стали свідками бойового протистояння.

Гості, як і очікувалось, більше володіли м'ячем у першому таймі (57% проти 43%). Також підопічні Руслана Ротаня завдали п'яти ударів по воротах свого суперника, два з яких були в площину.

Металіст 1925 був більш пасивний в атаці і лише один раз пробив повз ворота Олександрії.

Другий там гри запам'ятався видаленням головного тренера Металіста 1925 року Едмара за емоційне висловлювання свого невдоволення рішеннями арбітра.

На 76-й хвилині поєдинку Олександрія могла забити після подачі з кутового. Голкіпер Денис Сидоренко помилився на виході, чим міг скористатися Кирило Ковалець, проте м'яч після його удару в падінні пройшов набагато вище воріт.

На 81-й хвилині гри момент мав Вікентій Волошин, його удар із меж штрафного майданчика на себе прийняв один із захисників.

Останні хвилини зустрічі Олександрія практично повним складом провела на половині поля харків'ян, однак підопічних Ротаня не судилося вирвати перемогу в цій грі.

Таким чином, 0:0. Олександрія розписала шосту нічию у семи матчах під керівництвом Ротаня.

Металіст 1925 - ФК Олександрія 0:0

Металіст 1925: Денис Сидоренко, Дмитро Капінус, Євген Ткачук, Бека Вачіберадзе (Андрій Чирук 61), Ростислав Русін, Ігор Курило, Костянтин Бичек (Андрій Ткачук 78), Владислав Дмитренко, Дмитро Кравченко (Микита Безуглий 86),

ФК Олександрія: Микита Шевченко, Кирило Ковалець, Андрій Кулаков, Владислав Калітвінцев, Максим Третьяков (Артем Шулянський 80), Денис Мірошніченко, Кирило Сігеєв (Вікентій Волошин 74), Сергій Логінов, Андрій Цуріков (Олег Кожушко 61), Валерій Бондаренко (Владислав Бабогло 46), Микола Михайленко (Еміль Мустафаєв 61)

Попередження: Дмитро Кравченко 31, Микита Безуглий 87, Максим Жичиков 90+2 - Валерій Бондаренко 44